Om haar missie te volbrengen beschikt de Apothekersvereniging van Brussel over een professioneel team van ervaren medewerkers die als enig objectief hebben om de leden van dienst te zijn.

Francis Van der Maren
Algemene directie
Tél : 02/221.04.92
Francis.vandermaren@upb-avb.be
Phn. Stefaan Timperman
Directeur Tariferingsdienst en beroepsontwikkeling
Tél : 02/221.04.97
Stefaan Timperman@upb-avb.be
Chantal Breuer
Secretariaat, tot uw dienst
Tél : 02/219.40.56
Chantal.breuer@upb-avb.be
Melanie Neves
Secretariaat, tot uw dienst
Tél : 02/219.40.56
melanie.neves@upb-avb.be
Serge Lemoine
Informatica
Tél : 02/219.40.56
Serge.lemoine@upb-avb.be
Pascale Petit
Wachtdienst vzw
Tél : 02/219.40.56
pascale.petit@upb-avb.be
Sébastien Cibels
Expeditie / tarificatie
Tél : 02/219.40.56
sebastien.cibels@upb-avb.be
Marie-louise Vanconeghem
Tarificatie
Tél : 02/219.40.56
marie-louise.vanconeghem@upb-avb.be
Marylène Petit
Tarificatie
Tél : 02/219.40.56
marylene.petit@upb-avb.be
Emine Tasdagitici
Tarificatie
Tél : 02/219.40.56
emine.tasdagitici@upb-avb.be
Soumaya Aghmiri
Tarificatie
Tél : 02/219.40.56
soumaya.aghmiri@upb-avb.be
Aïcha Boutaguia
Tarificatie
Tél : 02/219.40.56
aicha.boutaguia@upb-avb.be
Honorine Dengtoumda
Tarificatie
Tél : 02/219.40.56
honorine.dengtoumda@upb-avb.be
Susana Borges
Tarificatie
Tél : 02/219.40.56
susana.borges@upb-avb.be